Hamburger icon Phone icon Mail icon
instagram

O nás

O nás

Kancelária 33reality je novootvorená rodinná spoločnosť na Slovenskom realitnom trhu od roku 2021. Aktuálne pôsobíme na území západného Slovenska ako Dunajská Streda, Šaľa, Galanta, Veľké Úľany, Šamorín, Lehnice, Veľký Meder, Gabčíkovo s pobočkou v Dunajskej Strede.

Snažíme sa postupovať s dobou a priniesť Vám najlepšie riešenia pre predaj vašej nehnuteľnosti. Dôkazom sú aj najnovšie technológie, ktoré využívame, a to možnosť nasnímania nehnuteľnosti z vtáčej perspektívy dronom alebo jej zdokumentovanie prostredníctvom virtuálnej 3D prehliadky.

Nie sme obyčajná "realitka", ale sme aj Vaším obchodným partnerom pri akomkoľvek realitnom obchode. Našou prioritou je spokojnosť klienta, i vzhľadom k tomuto zameraniu máme dnes veľkú časť nehnuteľností v ponuke vďaka referenciám od našich klientov. Tak isto naším klientom ponúkame nehnuteľnosti, ktoré stavia naša stavebná firma 33stav s.r.o. s viac ako 10 ročnými skúsenosťami. Takže ak máte záujem nielen o nehnuteľnosť ktorá je už postavená ale máte svoju vlastnú predstavu a radi by ste ju zrealizovali, neváhajte a obráťte sa na nás hoci aj s takouto žiadosťou a mi Vám ju radi uskutočníme.

Realitní makléri spoločnosti 33reality sú certifikovaní profesionáli (prechádzajú školením v Národnej asociacií realitných kancelárií Slovenska). Naša spoločnosť má svoju prepracovanú štruktúru vedenia a kontroly, vďaka čomu sa nám potvrdilo, že svoju prácu robíme správne a to čo robíme má zmysel.

Naša realitná kancelária sa riadi internými smernicami, realitným kódexom a etickým kódexom, schválenými. Naše Všeobecné obchodné podmienky sú v súlade so Smernicou Európskeho parlamentu Rady č. 2011/83/UÚ z 25. októbra 2011 o právach spotrebiteľov, s právnymi predpismi Slovenskej republiky.

Naše služby zahŕňajú:

  1. Prvotriedne služby v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností,nebytových priestorov, pozemkov,...
  2. Právne služby našich právnikov – prevodcov, odborníkov na problematiku realitného práva
  3. Služby hypotekárnych poradcov zdarma –vytvorenej ponuky na mieru , s prehľadom vo všetkých bankách s ponukou ktorá bude najvýhodnejšia pre vaše financovanie.
  4. Vypracovanie a zaistenie potrebných zmluvných podkladov a dokumentácie
  5. Zhotovenie fotografií, virtuálnych 3D obhliadok, nasnímanie nehnuteľností dronom
  6. Kvalitnú prezentáciu nehnuteľností na najviac vyhľadávaných internetových serveroch – napr. www.nehnutelnosti.sk, www.topreality.sk, www.reality.sk, a mnoho ďalších.
  7. Pomoc pri jednaní s úradmi ako, Kataster nehnuteľností, stavebný úrad atd.

Sledujeme trendy a učíme sa od celosvetovo uznávaných spoločností. Snažíme sa priniesť nový pohľad na svet nehnuteľností.

Dúfame, že si na našej webovej stránke vyberiete vhodnú ponuku a zaradíte sa medzi našich spokojných klientov. V prípade, že ste počas návštevy našej stránky nenašli objekt, ktorý by zodpovedal vašim požiadavkám a predstavám, neváhajte nás kontaktovať.


Žiadosť na obmedzenie spracúvania osobných údajov Žiadosť o výmaz osobných údajov

Chcete byť informovaný
ako prvý?